معرفی کتاب تست حقوق جزا

در این مطلب قصد معرفی چند نمونه از کتاب تست حقوق جزا را داریم. حقوق جزا و جرم شناسی یکی از دروس پر اهمیت برای آزمون های حقوقی از جمله آزمون قضاوت، آزمون وکالت و آزمون کارشناسی ارشد است.

همچنین باید توجه داشت که این درس در آزمون های حقوقی معمولا از ضریب بالایی برخوردار است. اگر شما هم داوطلب آزمون های حقوقی می باشید و به دنبال کتاب تست حقوق جزا و جرم شناسی هستید در این مطلب قصد داریم به شما چند نمونه کتاب تست حقوق جزا و جرم شناسی موجود در بازار را معرفی کنیم.

 کتاب تست حقوق جزا
 

باید بدانید که هر کتاب تستی بهتر است پاسخ های تشریحی کامل و قابل فهم داشته باشد و همچنین سوالات به صورت طبقه بندی شده گردآوری شده باشند تا داطلب بتواند بر اساس مباحث مدنظر خود ، تست های مربوطه را بررسی نماید. همچنین گنجاندن سوالات آزمون های سنوات گذشته یکی از ویژگی مهم می باشد زیرا که شما را با نحوه و چگونگی طرح سوالات طراح آشنا می نماید.

درس حقوق جزا و جرم شناسی یکی از درس مهم و با اهمیت در آزمون های حقوقی می باشد که سوالات این درس به صورت مفهومی طرحی می شوند بنابراین وجود یک پاسخنامه تشریحی برای سوالات ضروری می تواند باشد.

در ادامه به معرفی چند نمونه از کتاب تست های حقوق جزا و جرم شناسی موجود در بازار می پردازیم که البته شما می توانید بر اساس سطح و پایه علمی خود به سراغ دیگر کتاب های تست حقوق جزا و جرم شناسی بروید و کتابی را انتخاب کنید که به بیشترین ارتباط را با شما برقرار میکند.

بهترین کتاب تست حقوق جزا کدام است

شاید این سوال پرسیده شود که بهترین کتاب تست برای درس حقوق جزا کدام است ؟ در پاسخ به این سوال نمی توان کتابی را به عنوان بهترین کتاب تست حقوق جزا معرفی کرد. زیرا که در هر ساله کتاب های جدیدی منتشر می شود و از دید مصرف کنندگان از جمله دانشجویان حقوق و داوطلبان کتاب ها در جایگاه متفاوتی قرار میگرند. همچنین هر فردی نسبت با توجه به سطح و پایه تحصیلی خود با کتاب متناسب خودش می تواند ارتباط برقرار کند.

کتاب تست حقوق جزا احمد غفوری

یکی از کتاب های تست حقوق جزا و جرم شناسی موجود در بازار کتاب تست حقوق جزا و جرم شناسی آقای احمد غفوری است که در حال حاضر شاید بتوانیم بگوییم مورد استقبال داوطلبان آزمون های حقوقی قرار گرفته است. در کتاب تست حقوق جزا احمد غفوری سوالات به صورت طبقه بندی گردآوری شده است و همچنین دارای پاسخنامه تشریحی نیز می باشد و فابل ذکر است که در این کتاب سوالات آزمون های حقوقی سنوات گذشته نیز گنجانده شده است.

کتاب تست حقوق جزا شادی عظیم زاده

یکی دیگر از کتاب های تست حقوق جزا و جرم شناسی کتاب سوالات چهار گزینه ای خانم شادی عظیم زاده است که توسط دوراندیشان نیز منتشر شده است. که البته در زمان نگارش این مطلب  دو جلد می باشد ، که یک جلد آن مربوط به حقوق جزای عمومی و جلد دیگر مربوط به حقوق جزای اختصاصی می باشد. در این کتاب نیز پاسخ ها به صورت تشریحی می باشند. و از دیگر ویژگی های آن طبقه‌بندی پرسش های مطروحه در آزمون های مختلف به فراخور هر مبحث است.

نکته مهم در خرید کتاب تست حقوق جزا

به معرفی چند نمونه از کتاب تست های حقوق جزا موجود در بازار پرداختیم ، سعی کنید کتابی را تهیه کنید که بتوانید با آن به خوبی ارتباط برقرار نمایید. همچنین در خرید کتاب تست حقوق جزا و جرم شناسی به سراغ کتابی بروید که بهترین شکل ممکن با توجه تغییرات سوالات بروزرسانی شده باشد تا شما به تایپ های مختلف سوالات آشنایی بهتری پیدا کنید.

فرجام سخن

در این مطلب سعی کردیم به معرفی چند نمونه از کتاب تست های حقوق جزا و جرم شناسی بپردازیم ، امید بر آن است که برای شما مفید واقع شده باشد. همچنین اگر شما کتاب های تست جزا دیگری می شناسید می توانید دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

لازم به ذکر است که منابع پیشنهادی معرفی شده تنها منابع و کتب معتبر در بازار نمی باشند و معرفی این منابع و کتب به معنای طرح سوال حتمی و قطعی از این منابع و بی اعتباری سایر منابع اساتید محترم نیست . بنابراین صرفا به این منابع اکتفا نکنید. شما می توانید با تحقیق و مطالعه بیشتر و در نهایت با تصمیم نهایی خودتان بر اساس نیاز ها و سطح علمی خود از منابع متناسب به خودتان استفاده نمایید به طوری که امکان دارد بر اثر گذر کتب و منابع جدید و کامل تری منتشر شود. در پایان اگر راجع به این مطلب سوال و یا پیشنهادی دارید به اشتراک بگذارید.

ارسال دیدگاه

خوشحال میشیم دیدگاه و یا تجربیات خودتون رو با ما در میون بذارید

پنج × چهار =