معرفی کتاب تست آیین دادرسی مدنی

توی این مطلب بر آن هستیم که به بررسی کتاب تست های آیین دادرسی مدنی بپردازیم. اگر سری به کتاب فروشی های حقوقی زده باشید با انبوهی از کتاب های حقوقی مواجه خواهید شد که ما در این مطلب میخواهیم چند نمونه کتاب تست آیین دادرسی مدنی موجود در بازار را به شما معرفی نماییم بنابراین با آکادمی حقوقی ایحمال همراه باشید.

آیین دادرسی مدنی یکی از دروس مهم و با اهمیت رشته حقوق است که در آزمون های حقوقی از جمله آزمون قضاوت ، آزمون وکالت و کارشناسی و دکتری و …. از آن سوالاتی طرح می شود. بنابراین تسلط به این درس برای شرکت در آزمون های حقوقی باید مورد بررسی قرار گیرد و به آن توجه مخصوصی داشت.

در انتخاب کتاب آیین دادرسی مدنی باید به نکاتی می باید توجه کرد از جمله اینکه سوالات آن کتاب بروز شده باشد تا بتوانیم با آخرین تغییر و تحولات شیوه و سبک سوالات آیین دادرسی مدنی آشنا شویم. بنابراین خرید یک کتاب تست بروز می تواند کمک شایانی به ما کند.

نکته ای دیگری که باید مدنظر قرار بدیم در مورد این است که کتاب تستی رو می باید انتخاب کنیم که پاسخنامه سوالات به صورت تشریحی باشد زیرا که اگر در فهم و یا درک سوالی به مشکل بربخوریم می توانیم با مراجعه به پاسخنامه تشریحی مشکل خود را رفع کنیم.

وجود سوالات آزمون حقوقی سنوات گذشته درکتاب های تست یکی از مزیت هایی محسوب میشود که در یک کتاب تست می تواند در درون خود داشته باشد زیرا که در صورت وجود سوالات آزمون های حقوقی سنوات گذشته با سبک و سیاق سوالات آشنا می شویم و تسلط بهتری نسبت به آزمون پیش رو خود خواهیم داشت.بنابراین این نکته را در انتخاب خود مدنظر داشته باشید.

از دیگر نکاتی که باید به آن توجه کنیم طبقه بندی بودن سوالات است به طوری که بتوانیم بعد از مطالعه مطالب هر فصل سوالات چهار گزینه ای آن را هم مورد بررسی قرار دهیم. و اگر سوالات هر فصل به صورت طبقه بندی گردآوری شده باشد می تواند کار ما آسان تر نماید و زمان خود را ذخیره نماییم.

بهترین کتاب تست آیین دادرسی مدنی

خیلی ها این سوال را می پرسند که بهترین کتاب تست آیین دادرسی مدنی کدام است ؟ در پاسخ به این سوال  نمی توانیم پاسخ دقیقی داد زیرا که نمی توان صرفا یک کتاب را به عنوان بهترین انتخاب کرد و دلیل آن این است که با گذشت زمان و تغییر و تحولات این  امکان وجود دارد که شرایط و جایگاه هر کتابی نسبت به کتاب دیگری تغییر کند. و یا اینکه ممکن است کتاب های جدیدی چاپ شود و که محتوای بهتری داشته باشند. بنابراین می توان گفت این یک پرسش صحیح نمی باشد و هیچ پاسخ نیز ندارد. همچنین همان طور که می دانید نمی توان یک نسخه را برای همه افراد پیچاند نمی توان یک کتاب را برای همه افراد با هر سطح علمی مناسب دانست. زیرا که هر فردی متناسب با پایه تحصیلی و سطح علمی خود می تواند با یک کتابی ارتباط برقرار کند و این موضوع بین افراد متفاوت است.

در ادامه مطلب به معرفی چند نمونه از کتاب های تست آیین دادرسی مدنی موجود در بازار می پردازیم که شما می باید با بررسی های بیشتر در مورد ویژگی های کتاب هایی که مدنظرتان است و می توانید با آن ها به خوبی ارتباط برقرار کنید تصمیم نهایی خودتان را برای انتخاب کتابی که مناسب ها برای شما بگیرید.

کتاب تست آیین دادرسی مدنی عمروانی

یک نمونه از کتاب تست های آیین دادرسی مدنی موجود در بازار کتاب تست آیین دادرسی مدنی با عنوان مجموعه پرسش‌های چهارگزینه‌ای طبقه‌بندی شده آیین دادرسی مدنی است. کتاب تست آیین دادرسی مدنی عمروانی دارای پاسخنامه تشریحی نیز می باشد که می تواند یک مزیت محسوب باشد همچنین سوالات بر اساس موضوعات طبقه بندی شده است.مولف این کتاب آقای دکتر رحمان عمروانی است.کتاب تست آیین دادرسی مدنی عمروانی

کتاب تست آیین دادرسی مدنی کمالوند

یکی از کتاب های تست آیین دادرسی مدنی که مولف آن آقای امیر کمالوند است کتاب تستی با عنوان مجموعه سوالات طبقه بندی شده آیین دادرسی مدنی است.که طبق مندرجات درون کتاب سوالات به صورت طبقه بندی شده تنظیم شده است و همچنین دارای پاسخنامه تشریحی نیز می باشد.کتاب تست آیین دادرسی مدنی کمالوند

کتاب تست آیین دادرسی مدنی دکتر السان

یکی از دیگر از کتاب های تست آیین دادرسی مدنی کتابی است با عنوان ” کاملترین مجموعه پرسش های چهارگزینه ای آیین دادرسی مدنی “ که مولف آن آقای مصطفی السان است و ناشر آن دوراندیشان می باشد. در این کتاب نیز پاسخنامه تشریحی وجود دارد. کتاب-تست-آیین-دادرسی-مدنی-دکتر-السان

ساده ساز آیین دادرسی مدنی فرشید فرحناکیان

کتاب ساده ساز آیین دادرسی مدنی به تالیف آقای فرشید فرحناکیان از دیگر کتاب های تست آیین دادرسی مدنی موجود در بازار است.که پرسش های چهارگزینه ای درس آیین دادرسی مدنی در آن گردآوری شده است همچنین دارای پاسخنامه تشریحی نیز می باشد.ساده ساز آیین دادرسی مدنی فرشید فرحناکیان

فرجام سخن

در این مطلب چند نمونه کتاب های تست آیین دادرسی مدنی موجود در بازار معرفی نمودیم و اشاراتی به آن ها بر اساس زمان نگارش این مطلب داشتیم. .لازم به ذکر است که کتب معرفی شده تنها منابع و کتب معتبر در بازار نمی باشند و شما می توانید با تحقیق و مطالعه بیشتر و در نهایت با تصمیم نهایی خودتان بر اساس نیاز هایی که دارید از منابع دیگر نیز استفاده نمایید چرا که بر اثر گذر زمان امکان دارد کتب و منابع جدید و کامل تری منتشر شود. البته مهم ترین فاکتور برای موفقیت در هر آزمونی داشتن یک برنامه ریزی صحیح است چه بسا افرادی با وجود داشتن کتب و منابع خوب درسی اما به علت فقدان یک برنامه منجسم و پیوسته موفق نشده اند.

اگر کتب دیگری در رابطه با این مطلب می شناسید خوش حال میشویم با ما به اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از اطلاعات شما استفاده نمایند.

نظر
  1. فردین می گوید

    سلا.ببخشید بهترین کتاب تست آیین دادرسی مدنی بین کتاب های ذکر شده برای داوطلب آزمون هی حقوق که پایه ضعیفی داره کدام هستش؟با تشکر

ارسال دیدگاه

خوشحال میشیم دیدگاه و یا تجربیات خودتون رو با ما در میون بذارید

3 × چهار =