بهترین کتاب آیین دادرسی مدنی که هر حقوقدان باید خوانده باشد

اگر شما به دنبال بهترین کتاب آیین دادرسی مدنی هستید این مقاله می تواند برای شما مفید باشد. قبل از هر چیزی لازم به توضیج است کتابی که شما باید انتخاب کنید باید کامل و جامع باشد تا بتواند نیاز های علمی شما رفع کند و دیگر شما نیاز به خواندن کتاب پراکنده دیگری نباشد.

در این مطلب قصد داریم بهترین کتاب آیین دادرسی مدنی را که میتواند برای آزمون های حقوقی و یا برای مطالعه دانش پژوهان حقوق مورد استفاده قرار بگیرد را معرفی نماییم. این کتاب ها معمولا در میان دانش آموختگان رشته حقوق از محبوبیت بالایی برخودار هستند. و همچنین دارای ارزش علمی بالایی می باشند.

کتاب آیین دادرسی مدنی دکتر شمس

کتاب آیین دادرسی مدنی دکتر شمش کتابی شناخته شده و محبوب در بین دانشجویان رشته حقوق و همچنین اساتید رشته حقوق می باشد. کتاب آیین دادرسی مدنی دوره پیشرفته و کتاب آیین دادرسی مدنی دوره بنیادین از تالیفات دکترعبدالله شمس می باشد.

در ادامه به بررسی ویژگی های تالیفات ایشان خواهیم پرداخت تا شما آشنایی بیشتری با این کتاب های حقوقی داشته باشید، با آکادمی حقوقی ایحمال همراه باشد.

کتاب آیین دادرسی مدنی دوره پیشرفته دکتر شمش

کتاب آیین دادرسی مدنی دوره پیشرفته دارای ۳ جلد است که به بررسی مباحث آیین دادرسی مدنی در حقوق ایران به طور کامل پرداخته است. همچنین این کتاب از ارزش علمی بالایی برخوردار است.  در ادامه چندین ویژگی مهم این کتاب را با هم بررسی خواهیم کرد تا با این کتاب آشنایی بیشتری پیدا کنید.

ویژگی های کتاب آیین دادرسی مدنی دکتر شمش (دوره پیشرفته ) : 

  • اشاره به آرای وحدت رویه و نطریات و نظریات مشورتی.
  • آوردن نظریه های دکترین و همچنین اشاره به حقوق فرانسه در بعضی موارد.
  • کامل و جامع بودن کتاب و ارزش علمی بالا کتاب.
  • توضیح کامل و دقیق مباحث حقوقی آیین دادرسی مدنی.

کتاب آیین دادرسی مدنی

کتاب آیین دادرسی مدنی دوره بنیادین دکتر شمش

یکی دیگر از کتاب تالیفات ارزشمند دکتر عبد الله شمش کتاب آیین دادرسی مدنی دوره بنیادین می باشد . این کتاب داری ۳ جلد می باشد. و می تواند منبعی مناسب برای درس آیین دادرسی مدنی برای شرکت در آزمون های حقوقی باشد. و همچنین به صورت مختصر و خلاصه به مباحث حقوقی آیین دادرسی مدنی پرداخته است.

ویژگی های کتاب آیین دادرسی مدنی دوره بنیادین دکتر شمش :

  • اشاره به آرای وحدت رویه و نطریات و نظریات مشورتی.
  • اشاره به مواد قانون آیین دادرسی مدنی.
  • کامل و جامع بودن کتاب و حجم مناسب کتاب.
  • توضیح کامل و دقیق مباحث حقوقی آیین دادرسی مدنی.
  • مناسب برای آزمون ها.

کتاب آیین دادرسی مدنی

سخن پایانی ما با شما …

در این مقاله به بررسی یکی از کتاب های آیین دادرسی مدنی که از ارزشی علمی بالایی برخوردار است پرداختیم. اگر کتاب های دیگری در این زمینه می شناسید به ما معرفی کنید و همچنین میتوانید نظرات و انتقادات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال دیدگاه

خوشحال میشیم دیدگاه و یا تجربیات خودتون رو با ما در میون بذارید