معرفی چند کتاب متون حقوقی در سال جدید

اگر شما دنبال یک کتاب متون حقوقی خوب برای آزمون کارشناسی ارشد ، آزمون دکتری و یا مطالعه آزاد خود می گردید ، آدرس رو درست آمدید. یکی از دروس آزمون های های کارشناسی ارشد و دکتری رشته حقوق متون حقوقی است که از اهمیت قابل توجه ای برخوردار است.

در این مطلب قصد داریم بهترین کتاب های متون حقوقی (law texts) را که در بازار وجود دارد به شما معرفی کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را بین تمام کتب حقوقی موجود داشته باشید، با آکادمی حقوقی ایحمال همراه باشید.

کتاب متون حقوقی محمود رمضانیکتاب متون حقوقی محمود رمضانی

یکی از کتاب های متون حقوقی برای آزمون کارشناسی ارشد حقوق که می تواند مورد استفاده شما قرار بگیرد ، کتاب متون حقوقی دکتر محمود رمضانی است که با عنوان ترجمه ترجمه تحت‌اللفظی و روان Law texts در بازار وجود دارد ، می باشد. این کتاب می تواند منبعی مناسب برای درس متون حقوقی در آزمون کارشناسی ارشد حقوق باشد.

از ویژگی های این کتاب می توان به ترجمه ساده و فابل فهم آن اشاره کرد. ضمن اینکه ابتدا معنی هر لغت در پاراگراف به صورت کلمه کلمه نوشته شده است و در آخر به ترجمه کل متن به صورت یکپارچه پرداخت شده در کتای پرداخته شده است.

کتاب 1100 لغت متون حقوقی محمود رمضانیکتاب 1100 لغت متون حقوقی محمود رمضانی

دانستن لغات متون حقوقی و ترجمه صحیح آن برای هر دانش آموخته رشته حقوق که قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد حقوق را دارد لازم است. یکی از کتاب هایی که مجموعه ای از لغات متون حقوقی را جمع آوری کرده است ، کتاب متون حقوقی 1100 واژه حقوقی نوشته دکتر محمود رمضانی می باشد و می تواند یک منبع مناسب برای شما باشد.

از ویژگی هایی که می توان برای این کتاب اشاره کرد این است که برای هر لغت متون حقوقی یک مثال در یک جمله آورده شده است تا شما بتوانید درک بهتری از اون لغت را داشته باشید. و سپس به ترجمه آن مثال پرداخته شده است . همچنین در کتاب متون حقوقی 1100 واژه حقوقی به نحوه تلفظ هر لغت نیز پرداخته شده است.

کتاب متون حقوقی دکتر عبدالحسین شیروی

یکی دیگر از کتاب های متون حقوقی که دانشجویان رشته حقوق می توانند از آن استفاده نمایند کتاب متون حقوقی نوشته دکتر عبد الحسین شیروی است که یک منبع مناسب برای این درس می باشد. این کتاب در 2 جلد تالیف شده است.که جلد اول کتاب مربوط به حقوق قرارداد ها است و جلد دوم مربوط به حقوق جزا است .

کتاب متون حقوقی مدرسان شریف (زبان تخصصی حقوق)کتاب متون حقوقی مدرسان شریف (زبان تخصصی حقوق)

مدرسان شریف کتابی تحت عنوان زبان تخصصی حقوق منتشر کرده است که به متون حقوقی انگلیسی رشته حقوق در 6 فصل پرداخته است. همچنین به جمع آوری تست هایی که در آزمون هایی که در سنوات گذشته طرح شده است پرداخته . و لغات حقوقی را در کتاب جمع آوری کرده است.این کتاب نوشته دکتر حسن مرادی می باشد.

کتاب متون حقوقی دور اندیشان کتاب متون حقوقی دور اندیشان 

یکی دیگر از کتب متون حقوقی که قصد معرفی آن را داریم کتاب متون حقوقی دوراندیشان تحت عنوان کمک حافظه متون حقوقی می باشد.مولف این کتاب آقایون امین رضا کوهستانی و حبیب الله حبیبی می باشند.

از ویژگی های این کتاب می توان به کامل بودن و ظاهر مناسبی که با جدول بندی طراحی شده است اشاره کرد. ضمن اینکه به لغات متون حقوقی که دانستن آن ها برای هر داوطلب ضروری می باشد اشاره شده است.

کتاب 504 واژه متون حقوقی دوراندیشانکتاب 504 واژه متون حقوقی دوراندیشان

اگر دنبال یک کتاب هستید که بتوانید لغات متون حقوقی مهمی که در سال های گذشته در آزمون کارشناسی ارشد از آن ها سوال طرح شده است را پیدا کنید ، می توانید از کتاب 504 واژه متون حقوقی استفاده نمایید.

از ویژگی های این کتاب می توان به تلفظ فارسی لغات اشاره کرد. همچنین لغات از تمام مباحث متون حقوقی انتخاب شده است و هر لغت حقوقی را در قالب یک جمله به کار برده است تا با مفهوم آن لغت خواننده آشنایی بیشتری پیدا کند و متوجه شود به چه نحو از آن لغت می توان در جمله استفاده کرد.

سخن پایانی ما با شما

در این مطلب به بررسی بهترین کتاب های متون حقوقی که در بازار وجود دارد پرداختیم ، امیدوار هستیم این مطلب برای شما مفید بوده باشد .لازم به ذکر است که منابع معرفی شده تنها منابع و کتب معتبر در بازار نمی باشند و شما می توانید با تحقیق و مطالعه بیشتر و در نهایت با تصمیم نهایی خودتان بر اساس نیاز هایی که دارید از منابع دیگر نیز استفاده نمایید چرا که بر اثر گذر زمان امکان دارد کتب و منابع جدید و کامل تری منتشر شود. اگر تجربه استفاده از هر یک از این کتاب ها دارید می توانید با ما در اشتراک بذارید ، همچنین می توانید انتقادات و پیشنهادات خودتون رو راجع به این مطلب به ارسال کنید.

ارسال دیدگاه

خوشحال میشیم دیدگاه و یا تجربیات خودتون رو با ما در میون بذارید

نوزده + 16 =