معرفی کتاب تست حقوق مدنی

اگر شما هم داوطلب آزمون های حقوقی هستید و به دنبال کتاب تست حقوق مدنی مناسب برای آزمون حقوقی می باشید این مطلب می تواند برای شما مفید باشد . درس حقوق مدنی یکی از دروس مهم در آزمون های حقوقی چه در آزمون کارشناسی ارشد چه در آزمون وکالت و قضاوت است که از اهمیت و ضریب بالایی برخوردار است. بدیهی است برای بالا بردن تسلط خود در یک درس می باید به حل کردن سوالات و یا تست های مربوط به این درس نیز بپردازید تا با شیوه طرح سوالات آشنایی پیدا کنید.

ما قبلا در مطالب گذشته به معرفی کتاب های حقوق مدنی نیز پرداخته ایم که می توانید برای مطالعه به آن نیز مراجعه کنید ولی امروز قصد داریم به شما چند نمونه از کتاب تست های حقوق مدنی موجود در بازار را معرفی کنیم. با آکادمی حقوقی ایحمال همراه باشید.

همانطور که می دانید هر کتاب تستی می باید دارای یکسری ویژگی هایی باشد تا برای افراد مفید واقع شوند به عنوان مثال داشتن پاسخ های تشریحی و یا سوالات آزمون های سنوات گذشته تا شما را با نحوه طرح سوالات آشنا کند ، شما باید با تحقیق کردن بتوانید کتاب مناسب خود را که میتوانید با آن ارتباط برقرار کنید را انتخاب کنید.

حقوق مدنی یک درس مفهومی است که بهتر شما کتاب تستی را تهیه کنید که پاسخ های تشریحی داشته باشد به نحوی که اگر در فهم مبحثی مشکل و یا ابهامی وجود داشت بتوانیم با رجوع به پاسخ های تشریحی موضوع را متوجه شویم.در ادامه به چند نمونه از کتاب های تست حقوق مدنی موجود در بازار اشاره خواهیم کرد.

کتاب تست حقوق مدنی قربانی

یکی از کتاب های  تست های حقوق مدنی موجود در بازار کتاب تست حقوق مدنی دکتر مجید قربانی لاچوانی که مجموعه ای از پرسش های چهار گزینه ای حقوق مدنی در آن گردآوری شده است. در این کتاب پاسخ سوالات تستی حقوق مدنی به صورت تشریحی نیز قرار گرفته است. همچنین سوالات آزمون های حقوقی سنوات گذشته نیز در آن گنجانده شده است.

کتاب تست حقوق مدنی قربانیمجموعه سوالات طبقه بندی شده حقوق مدنی مجتبی جرعه نوش

یکی دیگر از کتاب تست های حقوق مدنی موجود در بازار کتاب تست حقوق مدنی آقای مجتبی جرعه نوش است. که در زمان نگارش این مطالب در آن سوالات تالیفی وجود دارد و همچنین سوالات به صورت طبقه بندی شده می باشد. همچنین دارای پاسخنامه تشریحی نیز می باشد.

کتاب تست حقوق مدنی دکتر شهبازی

یکی دیگر از کتاب های تست حقوق مدنی موجود در بازار که در زمان نگارش این مطلب در بازار وجود دارد کتاب مجموعه آزمون های طبقه بندی شده حقوق مدنی دکتر محمد حسین شهبازی است.

فرجام کلام

در این مطلب سعی کردیم چند نمونه از کتاب های تست حقوق مدنی موجود در بازار را به شما معرفی کنیم ، اگر شما کتاب تستی های دیگری می شناسید می توانید با اشتراک گذاری دیدگاه خودتون ما را در کامل کردن و بهبود بخشیدن این مطلب یاری کنید.لازم به ذکر است که منابع معرفی شده تنها منابع و کتب معتبر در بازار نمی باشند و شما می توانید با تحقیق و مطالعه بیشتر و در نهایت با تصمیم نهایی خودتان بر اساس نیاز هایی که دارید از منابع دیگر نیز استفاده نمایید چرا که بر اثر گذر زمان امکان دارد کتب و منابع جدید و کامل تری منتشر شود.خوش حال می شویم اگر با ما نظرات خودتون را به اشتراک بگذارید.

ارسال دیدگاه

خوشحال میشیم دیدگاه و یا تجربیات خودتون رو با ما در میون بذارید

دو × 5 =