دانلود سوالات و پاسخنامه کارشناسی ارشد حقوق

در این مطلب قصد داریم سوالات و پاسخنامه آزمون کارشناسی ارشد رشته حقوق را که در سنوات گذشته برگزار شده است را جهت آشنایی بیشتر شما با سوالات به صورت فایل pdf قرار دهیم . همانطور که می دانید مطالعه سوالات آزمون کارشناسی ارشد باعث آشنایی بیشتر شما با سبک و شیوه سوالات خواهد شد و می تواند موجب تسلط بیشتر شما نسبت آزمونی که در پیش رو دارید شود.

در جدول ذیل با توجه به سال برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در سنوات گذشته شما می توانید فایل سوالات و همچنین پاسخنامه را دریافت نمایید. لازم به ذکر است این صفحه با توجه برگزاری آزمون های جدید کارشناسی ارشد حقوق در صورت صلاحدید بروز رسانی خواهد شد.

در آزمون کارشناسی ارشد داوطلب با توجه گرایشی که قصد تحصیل در آن را دارد می باید به سوالات مربوطه پاسخ دهد بنابراین داوطلب می تواند بر اساس گرایش مورد نظر خود به سوالات دروس پاسخ دهد. در کارشناسی ارشد حقوق گرایش های زیادی مانند کارشناسی ارشد حقوق خصوصی ، کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و غیره وجود دارد.

در این مطلب به منظور تسهیل و تسریع ضمن تفکیک سوالات و پاسخنامه آزمون کارشناسی ارشد حقوق ، سوالات مربوط به دروس آزمون کارشناسی ارشد حقوق در آینده به صورت جداگانه قابلیت دانلود پیدا خواهند کرد.

سوالات و پاسخنامه کارشناسی ارشد حقوق 99

توجه : با عنایت به تغییرات زمانی برگزاری آزمون کارشناسی ارشد بعد از برگزاری آزمون دفترچه سوالات در همین صفحه قرار خواهد گرفت.

در ذیل می توانید دفترچه سوالات آزمون کارشناسی ارشد حقوق سال 1399 را دریافت نمایید.

آزمون کارشناسی ارشد حقوق سال 1399  دانلود دفترچه سوالات  دانلود پاسخنامه (به زودی)

سوالات و پاسخنامه کارشناسی ارشد حقوق 98

در ادامه این مطلب شما می توانید در بخش زیر می سوالات و پاسخنامه مربوط به آزمون کارشناسی ارشد حقوق سال 98 را دریافت نمایید. جهت دریافت بر روی متن نواحی سبز رنگ کلیک نمایید.

آزمون کارشناسی ارشد حقوق سال 1398  دانلود دفترچه سوالات  دانلود پاسخنامه

سوالات و پاسخنامه کارشناسی ارشد حقوق 97

همچنین در بخش ذیل سوالات آزمون کارشناسی ارشد حقوق مربوط به سال 1397 پیوست شده است که می توانید به کلیک بر روی متن نواحی سبز رنگ اقدام به دانلود فایل های مورد نظر خود نمایید.

آزمون کارشناسی ارشد حقوق سال 1397  دانلود دفترچه سوالات  دانلود پاسخنامه

دفترچه سوالات و پاسخنامه کارشناسی ارشد حقوق از  سال 1390 تا سال 1400

در ادامه مطلب به پیوست دفترچه سوالات آزمون های کارشناسی ارشد حقوق از سال 1390 تا سال 1400خواهیم پرداخت شما می توانید با کلیک بر روی متن ناحیه سبر اقدام به دانلود سوالات مربوطه نمایید. در این بخش تمام دفترچه سوالات به صورت یکجا پیوست شده است تا بتوانید در یک نگاه به راحتی دفترچه سوال آزمون مورد نظر خود را دریافت نمایید.

آزمون کارشناسی ارشد حقوق سال 1396 دانلود دفترچه سوالات دانلود پاسخنامه
آزمون کارشناسی ارشد حقوق سال 1395 دانلود دفترچه سوالات دانلود پاسخنامه
آزمون کارشناسی ارشد حقوق سال 1394 دانلود دفترچه سوالات دانلود پاسخنامه
آزمون کارشناسی ارشد حقوق سال 1393 دانلود دفترچه سوالات دانلود پاسخنامه
آزمون کارشناسی ارشد حقوق سال 1392 دانلود دفترچه سوالات دانلود پاسخنامه
آزمون کارشناسی ارشد حقوق سال 1391 دانلود دفترچه سوالات دانلود پاسخنامه
آزمون کارشناسی ارشد حقوق سال 1390 دانلود دفترچه سوالات دانلود پاسخنامه

 

در این مطلب سعی کردیم دفترچه سوالات آزمون کارشناسی ارشد رشته حقوق مربوط به سنوات گذشته را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم تا گامی در جهت کمک به داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد حقوق برداشته باشیم اگر نقطه نظر در مورد این مطلب دارید خوش حال خواهیم شد با ما به اشتراک بگذارید.

توجه : در صورتی که دفترچه سوال و پاسخنامه کارشناسی ارشد حقوق مورد نظر شما در این صفحه موجود نمی باشد ، می تواند در بخش نظرات درخواست خود را برای ما ثبت نمایید تا بروزرسانی های لازم صورت گیرد.

 

ارسال دیدگاه

خوشحال میشیم دیدگاه و یا تجربیات خودتون رو با ما در میون بذارید

12 − دو =