کتاب حقوق کار

در این مطلب قصد داریم چند نمونه کتاب حقوقی که در رابطه با حقوق کار نگاشته شده است را مورد بررسی و معرفی قرار دهیم. اگر شما در جستجو کتاب حقوق کار می باشید این مطلب به شما می تواند کمک نماید. کتاب های حقوقی زیادی در رابطه با حقوق کار نگاشته شده است که ما سعی می کنیم چندین نمونه از کتاب هایی که در این رابطه تالیف شده است را جهت آشنایی بیشتر به شما معرفی نماییم. با آکادمی حقوقی ایحمال همراه باشید.

بهترین کتاب حقوق کار

حقوق کار یکی از مباحث مهم حقوقی است که هر اگر قصد فعالیت در مشاغلی همچون وکالت و یا قضاوت داشته باشید ، تسلط و آشنایی به حقوق کار در پرونده هایی مرتبط با این موضوع امری اجتناب ناپذیر و ضروری است. به دانشجویان رشته حقوق توصیه می شود به درس حقوق کار در دوران تحصیلی خود توجه و دقت بیشتری نمایند.

بهترین کتاب حقوق کار کدام است

عده ای از فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته حقوق این دغدغه ذهنی را دارند که بهترین کتاب حقوق کار کدام است ؟ به نظر ما این سوال که بهترین کتاب حقوق کار کدام است اشتباه است زیرا هرگز نمی توان کتاب خاصی را به عنوان بهترین کتاب حقوق کار معرفی کرد و علت آن این است که با گذر زمان کتاب های جدیدی تالیف می شود که این موضوع می تواند جایگاه و محبوبیت دیگر کتاب های حقوق کار را دچار تغییر و تحول کند. بنابراین نمی توانیم تعدادی کتاب خاص را به عنوان بهترین معرفی کنیم.

همچنین باید به این نکته توجه نماییم که هر کس می باید بر اساس هدف و پایه تحصیلی خود کتاب متناسب با خود را انتخاب نماید به عنوان مثال عده کتاب های حقوقی آزمون محور مدنظرشان می باشد و عده دیگر کتاب های مرجع را برای مطالعه ترجیح می دهند. همچنین لازم به ذکر است این احتمال وجود دارد کتابی که برای فردی که پایه تحصیلی قوی است قابل درک است برای فردی دیگر با پایه تحصیلی ضعیف پیچیده و نامتناسب باشد. بنابراین نمی توان کتاب خاصی را برای همه افراد با پایه تحصیلی مختلف پیشنهاد کرد.

در ادامه این مطلب به معرفی اجمالی چندین نمونه کتاب حقوقی که در رابطه با حقوق کار تالیف شده است خواهیم پرداخت. همانطور که می دانید کتاب های زیادی در این رابطه نگاشته شده است و شما می باید در رابطه با کتب دیگر خارج از این صفحه نیز تحقیقات لازم را انجام دهید. همچنین اگر در رابطه با حقوق کار کتاب های دیگری می شناسید به ما معرفی نمایید.

لازم به ذکر است که منابع و مطالب ذکر شده در این صفحه تنها منابع و کتب معتبر در بازار نمی باشند . بنابراین شما باید با تحقیق و مطالعات بیشتر خارج از این صفحه و در نهایت با تصمیم نهایی و شرایط خودتان ، اقدام به مطالعه و تحقیقات بیشتر پیرامون این موضوع نمایید و صرفا به مطالب این صفحه اتکا ننمایید.


کتاب حقوق کار ابوالفضل رنجبری

یکی از کتاب هایی که در رابطه با حقوق کار نگاشته شده است کتابی با عنوان حقوق کار است. این کتاب توسط دکتر ابوالفضل رنجبری تالیف شده است. و در زمان نگارش این مطلب دارای یک جلد می باشد. همچنین ناشر این کتاب نیز مجد است.

کتاب حقوق کار ابوالفضل رنجبری

کتاب حقوق کار احمد رفیعی

دکتر احمد رفیعی دارای دو کتاب در زمینه حقوق کار می باشد. که به معرفی هر دو کتاب خواهیم پرداخت. یکی از آن ها کتابی با عنوان ” حقوق کار دفتر یکم مبانی نظری حقوق کار و نظام حقوقی حاکم بر قرارداد کار در ایران ” که ناشر آن فکر سازان می باشد. و کتاب دیگر با عنوان ” حقوق کار دفتر دوم حل اختلاف کارگر و کارفرما در پرتو اصول دادرسی منصفانه ” که ناشر آن میزان می باشد.کتاب حقوق کار احمد رفیعی

کتاب حقوق کار دکتر محمد هاشمی

از جمله کتاب هایی که در زمینه حقوق کار تالیف شده است کتابی با عنوان حقوق کار است که توسط دکتر محمد هاشمی تالیف شده است. همچنین این کتاب در زمان نگارش این مطلب دارای یک جلد می باشد. و ناشر کتاب میزان است.

کتاب حقوق کار دکتر محمد هاشمی

کتاب حقوق کار کتاب دکتر عراقی

دیگر کتابی که قصد داریم آن را معرفی نماییم کتابی با عنوان حقوق کار است که توسط دکتر سید عزت الله عراقی تالیف شده است. لازم به ذکر است که این کتاب در زمان نگارش این مطلب دارای دو جلد می باشد و ناشر آن سمت است.

کتاب حقوق کار کتاب دکتر عراقی

حقوق کار علمی و کاربردی غلامرضا موحدیان

کتاب بعدی که در رابطه با حقوق کار نگاشته شده است کتابی با عنوان حقوق کار علمی و کاربردی است. این کتاب توسط غلامرضا موحدیان تالیف شده است و ناشر این کتاب نیز انتشارات فکرسازان می باشد. همچنین در زمان نگارش این مطلب این کتاب دارای یک جلد می باشد.

حقوق کار علمی و کاربردی غلامرضا موحدیان

کتاب حقوق کار نشر عدلیه

انتشارات نشر عدلیه نیز ناشر کتابی برای آزمون دکتری با عنوان کتاب جامع حقوق کار می باشد و این کتاب مخصوص آزمون دکتری حقوق عمومی می باشد. همچنین این کتاب به کوشش ابوالقاسم شم آبادی و فیروزه امینیان تالیف شده است.

 کتاب جامع حقوق کار حقوق عمومی نشر عدلیه

فرجام سخن

در این مطلب سعی کردیم به معرفی و بررسی اجمالی چندین نمونه کتاب که در رابطه با حقوق کار نگاشته شده اند بپردازیم. اگر شما نظر و یا تجربه مطالعه این کتب یا کتاب های حقوق کار دیگر را داشته اید می توانید در بخش نظرات همین صفحه نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید : )

ارسال دیدگاه

خوشحال میشیم دیدگاه و یا تجربیات خودتون رو با ما در میون بذارید

نه + 1 =