معرفی کتاب تست متون فقه

توی این مطلب قصد داریم در مورد کتاب تست های متون فقه موجود در بازار صحبت کنیم. اگر شما هم داوطلب آزمون های حقوقی هستید و متون فقه هم جز یکی از درس هایی که شما باید اون رو مطالعه کنید این مطلب میتونه به شما کمک تا چند نمونه از کتاب های تست مخصوص درس متون فقه رو بشناسید.بنابراین با آکادمی حقوقی ایحمال همراه باشید.

متون فقه از جمله دروسی هست که در بعضی از آزمون های حقوقی از آن سوال طرح می شود به عنوان مثال در آزمون کارشناسی ارشد و یا حتی آزمون وکالت قوه قضاییه و … پس برای موفقیت در آزمون هایی که از این درس در آن ها سوال طرح می شود نیازمند مطالعه این درس می باشد.

همانطور که میدانید برای تسلط هر چه بهتر در یک درس معمولا پیشنهاد می شود که تست های مربوط به آن درس نیز مورد بررسی قرار بگیرد زیرا که داوطلب با حل کردن تست های مربوط می تواند با نحوه و چگونگی طرح سوالات آشنا شود و همچنین برای او این دید بوجود می آید که نحوه صحیح مطالعه آن درس چگونه است.

در خرید کتاب تست باید دقت کنیم که کتاب تستی که قصد خرید آن را داریم چه ویژگی هایی دارد. در دروس مفهومی و یا دروس که درک آن دشوار است پیشنهاد میشود کتابی تستی را انتخاب کنیم که پاسخ های تشریحی داشته باشد تا در صورتی که در درک سوالی مشکلی داشته باشیم بتوانیم با مراجعه به پاسخ تشریحی بتوانیم مشکل خود را حل کنیم.

همچنین کتاب تست می باید بروز باشد به طوری که در صورت وجود تغییرات در آن اعمال شده باشد پس توصیه میکنیم در هنگام انتخاب کتاب تست به سال چاپ و اعمال آخرین تغییرات حتما توجه کنید.

نکته دیگر در خرید کتاب تست این می باشد که در آن سوالات آزمون های حقوقی سنوات گذشته آورده شده باشد تا شما با سبک و سیاق طرح سوالات آشنا شوید زیرا که آشنایی با شیوه و سبک سوالات می تواند کمک شایانی به ما کند.

یکی دیگر از ویژگی های مهم در خرید کتاب تست که باید مدنظر قرار بدید این است که سوالات به صورت طبقه بندی شده با توجه به موضوع و مباحث درسی باشد. زیرا که اولا باعث میشود شما بعد از مطالعه هر مبحث بتوانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن اقدام به بررسی تست های همان موضوع و یا مبحث نمایید.

در ادامه مطلب به معرفی چند نمونه از کتاب تست های متون فقه موجود در بازار می پردازیم سعی کنید کتابی را انتخاب کنید که اولا بتوانید با آن به خوبی ارتباط برقرار کنید و ویژگی هایی مدنظرتان را داشته باشد که البته نیازمند تحقیق و بررسی هر چه بیشتر توسط شماست. با آکادمی حقوقی ایحمال همراه باشید.

کتاب تست متون فقه اسدالله لطفی

یکی از نمونه کتاب های تست متون فقه موجود در بازار کتاب مجموعه آزمون های طبقه بندی شده موضوعی متون فقه است که مولف آن دکتر اسد الله لطفی می باشد. که در آن پاسخ سوالاتی که از نظر نویسده نیازمند پاسخ تشریحی بوده نیز لحاظ شده است. همچنین سوالات نیز بر اساس فصل های متون فقه طبقه بندی گردیده است که می تواند یک مزیت محسوب شود.

کتاب تست متون فقه اسدالله لطفی

بهترین کتاب تست متون فقه کدام است

باید یادآور این نکته ای باشیم که هیچ کس نمی تواند بگوید که کدام کتاب تست بهترین است زیرا که بر اثر گذر زمان این امکان وجود دارد که کتاب های جدیدی منتشر شود و جایگاه محبوبیت هر کتابی دیگری دچار تغییرات شود و یا اینکه فردی بتواند با کتابی به خوبی ارتباط برقرار کند ولی فرد دیگر نتواند نتواند با همان کتاب به خوبی ارتباط برقرار کند. بنابراین هیچ فردی نمی تواند بگوید چه کتابی بهترین است. اگر شما کتاب های تست متون فقه دیگری می شناسید می توانید با ما دانسته های خودتان را به اشتراک بگذارید تا به این مطلب اضافه شود.

فرجام سخن

در این مطلب سعی کردیم به معرفی چند نمونه از کتاب تست های متون فقه موجود در بازار بپردازیم .لازم به ذکر است که منابع معرفی شده تنها منابع و کتب معتبر در بازار نمی باشند و شما می توانید با تحقیق و مطالعه بیشتر و در نهایت با تصمیم نهایی خودتان بر اساس نیاز هایی که دارید از منابع دیگر نیز استفاده نمایید چرا که بر اثر گذر زمان امکان دارد کتب و منابع جدید و کامل تری منتشر شود. البته مهم ترین فاکتور برای موفقیت در هر آزمونی داشتن یک برنامه ریزی صحیح است چه بسا افرادی با وجود داشتن کتب و منابع خوب درسی اما به علت فقدان یک برنامه منجسم و پیوسته موفق نشده اند. همچنین پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا به قانون آیین دادرسی کیفری به صورت کامل مسلط شوید.امیدوار هستیم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.

ارسال دیدگاه

خوشحال میشیم دیدگاه و یا تجربیات خودتون رو با ما در میون بذارید

1 × 3 =