کتاب حقوق بین الملل

در این مطلب قصد داریم به معرفی اجمالی چند نمونه کتاب حقوق بین الملل جهت آشنایی بیشتر شما بپردازیم. حقوق بین الملل یکی از دروس رشته حقوق است که اگر قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در بعضی از گرایش های رشته حقوق داشته باشید مطالعه این درس الزامی می باشد.

در ادامه این مطلب به معرفی چندین نمونه کتاب حقوق بین الملل خواهیم پرداخت. در بازار کتاب های حقوقی کتاب های زیادی در مورد حقوق بین الملل وجود دارد و شما می توانید با توجه به نیاز و شرایط تحصیلی خودتان از دیگر کتب حقوق نیز استفاده نمایید.

بهترین کتاب حقوق بین الملل کدام است

گاها این سوال پرسیده پرسیده می شود که بهترین کتاب حقوق بین الملل کدام است ؟ در پاسخ به این سوال ما می گوییم هرگز نمی توانیم کتاب خاصی را به عنوان بهترین کتاب حقوق بین الملل معرفی نماییم زیرا که هر فرد می باید بر اساس نیاز و پایه تحصیلی خودش در جستجو کتاب مناسب خود باشد. و نمی توان یک کتاب خاص را برای همه افراد با پایه های تحصیلی و شرایط متفاوت پیشنهاد کرد.

همچنین باید به این نکته توجه داشته باشیم که این احتمال وجود دارد با انتشار کتاب های حقوقی جدید جایگاه کتاب حقوقی پیشین در دید افراد مورد تغییر و تحول گردد بنابراین با این اوصاف و شرایط نمی توان کتاب خاصی را به عنوان بهترین کتاب حقوق بین الملل معرفی نمود.

لازم به ذکر است که منابع و مطالب ذکر شده در این صفحه تنها منابع و کتب معتبر در بازار نمی باشند . بنابراین شما باید با تحقیق و مطالعات بیشتر خارج از این صفحه و در نهایت با تصمیم نهایی و شرایط خودتان ، اقدام به مطالعه و تحقیقات بیشتر پیرامون این موضوع نمایید و صرفا به مطالب این صفحه اتکا ننمایید.


کتاب حقوق بین الملل عمومی ضیایی بیگدلی

یکی از کتاب هایی که در زمینه حقوق بین الملل وجود دارد کتابی تحت عنوان کتاب حقوق بین الملل عمومی است که مولف این کتاب نیز دکتر محمد رضا ضیایی بیگدلی است. همانطور که از نام کتاب پیدا است این کتاب به حقوق بین الملل عمومی پرداخته است و ناشر آن گنج دانش است.

کتاب حقوق بین الملل عمومی ضیایی بیگدلی

کتاب حقوق بین الملل خصوصی محمد نصیری

از دیگر کتاب های حقوق ای که در زمینه حقوق بین الملل خصوصی وجود دارد کتابی تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی حقوق بین الملل خصوصی (کلیات، تابعیت، اقامتگاه) می باشد. این کتاب به تالیف آقای محمد نصیری می باشد همچنین ناشر این کتاب نیز آگاه است.

کتاب حقوق بین الملل مدرسان شریف

مدرسان شریف نیز در زمینه حقوق بین الملل عمومی و خصوصی نیز کتاب های حقوقی ای را منتشر کرده است که می توانید با مراجعه به وب سایت مدرسان شریف اطلاعات بیشتری راجع به آن ها کسب نمایید.

کتاب حقوق بین الملل خصوصی دکتر الماسی

در زمینه حقوق بین الملل خصوصی کتابی به تالیف دکتر نجاد علی الماسی نیز منتشر شده است که ناشر آن میزان است. این کتاب به مباحث حقوق بین الملل خصوصی پرداخته است.

کتاب حقوق بین الملل خصوصی دکتر الماسی

فرجام سخن

در این مطلب سعی کردیم چندین نمونه از کتاب های حقوقی که در حقوق بین الملل وجود دارد به صورت اجمالی معرفی نماییم. اگر شما تجربه مطالعه کتاب های حقوق بین الملل را دارید تجربیات و نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال دیدگاه

خوشحال میشیم دیدگاه و یا تجربیات خودتون رو با ما در میون بذارید

16 − شش =