معرفی کتاب های تست آیین دادرسی کیفری

اگر دانشجو رشته فارغ التحصیل رشته حقوق و یا در حال حاضر دانشجو رشته هستید و در حال آماده شدن برای آزمون های حقوقی هستید و به دنبال کتاب تست آیین دادرسی کیفری هستید. ما در این مطلب به شما محبوب ترین کتاب های تست آیین دادرسی کیفری را معرفی خواهیم کرد. تا بتوانید بهترین تصمیم را در خرید خود داشته باشید. با آکادمی حقوقی ایحمال همراه باشید.

درس آیین دادرسی کیفری درسی شکلی است هر چند که معمولا سئوالات مفهومی نیز از آن طرح می شود اما مهم ترین رکن برای یادگیری در این درس تسلط کامل شما به مواد قانونی آیین دادرسی کیفری و تکرار پیوسته آنها است. در آزمون ارشد ، قضاوت و وکالت از این درس سوال طرح می شود و از اهمیت بالایی برای دانشجویان رشته حقوق برخوردار است. اگر از پایه حقوقی خوبی ندارید بهتر است کتابی را تهیه کنید که پاسخ سوالات را به صورت تشریحی نیز داده باشد تا فهم آن مباحث برای شما نیز تسهیل یابد.

در ادامه مطلب به معرفی چندین کتاب تست آیین دادرسی کیفری خواهیم پرداخت که معمولا از آن ها دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته حقوق  بیشتر استفاده می کنند. تا در صورت تمایل راجع به آنها تحقیق کنید. لازم به ذکر است بهتر است کتاب تستی را تهیه کنید که اولا سوالات آن بروز باشد و دوما سوالات آزمون های حقوقی سنوات گذشته نیز در آن گنجانده شده باشد.

کتاب تست آیین دادرسی کیفری شادی عظیم زاده

یکی از کتاب های تست آیین دادرسی کیفری کتاب تست کیفری شادی عظیم زاده از دور اندیشان است. که در این کتاب مجموعه ای از پرسش های چهار گزینه ای درس آیین دادرسی کیفری آورده شده است که همراه با پاسخ تشریحی نیز می باشد.

کتاب تست آیین دادرسی کیفری شادی عظیم زاده

کتاب تست آیین دادرسی کیفری چتر دانش

یکی دیگر از کتاب های تست آیین دادرسی کیفری ، کتاب تست کیفری چتر دانش است که به صورت طبقه بندی شده برای هر مبحث سوالاتی را طرح کرده است.این کتاب به همت سمانه معصومی تروجنی و شمس حجتی نگاشته شده است.

کتاب تست ساده سازنوین آیین دادرسی کیفری حمیدرضا کلانتری

یکی دیگر از کتاب های تست آیین دادرسی کیفری کتاب تست آیین دادرسی کیفری کلانتری است. که پاسخنامه آن به صورت جدول است و سوالات بر اساس موضوع تنظیم شده است.کتاب تست ساده سازنوین آیین دادرسی کیفری حمیدرضا کلانتری

کتاب تست آیین دادرسی کیفری غفوری

کتاب تست آیین دادرسی کیفری احمد غفوری نیز به صورت طبقه بندی شده سوالات را در کتاب خود مرتب کرده است. و همچنین در این کتاب سوالات آزمون های حقوقی سنوات گذشته نیز آمده است.کتاب تست آیین دادرسی کیفری غفوری

کلام پایانی

مهم ترین فاکتور برای خرید یک کتاب تست خوب جامع بودن آن است به طوری که شما را از پراکنده خوانی بی نیاز کند. با توجه به اینکه زمان برای داوطلبان با اهمیت می باشد و حجم مطالب دروس آزمون های حقوقی زیاد است باید کتابی تهیه کنید که تا حدود زیادی نیاز شما را از خواندن چندین کتاب مختلف بر طرف کند. همچنین مرور تست های آزمون های حقوقی سال گذشته نیز می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد زیرا که شما را به نحوه طرح سوالات آشنا خواهد کرد.
لازم به ذکر است که منابع معرفی شده تنها منابع و کتب معتبر در بازار نمی باشند و شما می توانید با تحقیق و مطالعه بیشتر و در نهایت با تصمیم نهایی خودتان بر اساس نیاز هایی که دارید از منابع دیگر نیز استفاده نمایید چرا که بر اثر گذر زمان امکان دارد کتب و منابع جدید و کامل تری منتشر شود. . البته مهم ترین فاکتور برای موفقیت در هر آزمونی داشتن یک برنامه ریزی صحیح است چه بسا افرادی با وجود داشتن کتب و منابع خوب درسی اما به علت فقدان یک برنامه منجسم و پیوسته موفق نشده اند. همچنین پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا به قانون آیین دادرسی کیفری به صورت کامل مسلط شوید.امیدوار هستیم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.

اگر سوال و یا پیشنهادی راجع به این مطلب دارید می توانید با ما به اشتراک بگذاریذ. سعی خواهیم کرد به سوالات شما در اسرع وقت پاسخ دهیم.

ارسال دیدگاه

خوشحال میشیم دیدگاه و یا تجربیات خودتون رو با ما در میون بذارید