معرفی چند کتاب حقوق جزا

در این مطلب می خواهیم به بررسی کتاب های حقوق جزا خواهیم پرداخت. همانطور که می دانید حقوق جزا شامل حقوق جزا عمومی و حقوق جزا اختصاصی است. در این مقاله به معرفی بهترین و معروف ترین کتاب های حقوق جزا موجود در بازار خواهیم پرداخت ، تا بلکه بتوانیم گامی در جهت موفقیت شما برداریم.با آکادمی حقوقی ایحمال همراه باشید.

کتاب حقوق جزا دکتر اردبیلی

کتاب حقوق جزا دکتر اردبیلییکی از کتاب شناخته شده و محبوب بین دانش آموختگان رشته حقوق کتاب حقوق جزا عمومی دکتر علی اردبیلی است.درس حقوق جزا یکی از دروس پر اهمیت مقطع کارشناسی است.از این درس معمولا در بیشتر آزمون حقوقی های سوال طرح می شود.کتاب حقوق جزا دکتر اردبیلی می تواند یک منبع کامل و جامع برای این درس تلقی شود.این کتاب شامل 3 جلد می باشد که به جزا عمومی پرداخته شده است.

کتاب حقوق جزا دکتر میر محمد صادقی

کتاب حقوق جزا دکتر میر محمد صادقییکی دیگر از کتاب های حقوق جزا برای درس حقوق جزا اختصاصی کتاب دکتر میر محمد صادقی است.این کتاب به جزا اختصاصی پرداخته است و شامل 3 جلد می باشد.

بین دانش آموختگان حقوق و اساتید کتاب های حقوق جزا دکتر میر محمد صادقی از محبوبیت بالایی برخوردار است. و یک منبع کامل و جامع محسوب می شود و جز کتب مرجع و رفرنس است.این کتاب برای آزمون های حقوقی و آزمون های ورودی دانشگاه برای مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری نیز مورد استفاده قرار می گرد.

کتاب حقوق جزا دکتر گلدوزیان

کتاب حقوق جزا دکتر گلدوزیاناین کتاب به بررسی حقوق جزا عمومی پرداخته است.و کتابی جامع همراه با ارزش علمی بالا می باشد و  مناسب برای تمامی دانش آموختگان رشته حقوق است.این کتاب نیز در آزمون های حقوقی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.و یک منبع کامل برای حقوق جزا عمومی میتواند محسوب شود که دریک جلد تالیف شده است.

کتاب حقوق جزا دکتر آقایی نیا

یکی دیگر از کتب حقوق جزا اختصاصی ، کتاب دکتر حسین آقایی نیا می باشد . که البته کتاب در این کتاب به فصل جرائم علیه اشخصاص پرداخته شده است. و به این مبحث به خوبی در این کتاب به آن پرداخته شده است. و کتابی ارزشمند و کامل محسوب می شود.

کتاب حقوق جزا دکتر آقایی نیاسخن پایانی

در این مطلب سعی شد تا بهترین کتاب های حقوق جزا برای آزمون های حقوقی و یا دانش پژوهان حقوق معرفی گردد.لازم به ذکر است که منابع معرفی شده تنها منابع و کتب معتبر در بازار نمی باشند و شما می توانید با تحقیق و مطالعه بیشتر و در نهایت با تصمیم نهایی خودتان بر اساس نیاز هایی که دارید از منابع دیگر نیز استفاده نمایید چرا که بر اثر گذر زمان امکان دارد کتب و منابع جدید و کامل تری منتشر شود.اگر سوال ، پیشنهاد و انتقادی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال دیدگاه

خوشحال میشیم دیدگاه و یا تجربیات خودتون رو با ما در میون بذارید